Tompa Mihály A mű címe Virágregék. Nyolczadik kiadás. Bp., Franklin 1t.+198p.+7t. (színes) Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. 64. árverés / 577. Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 2 200 Ft Kedvencekhez ad