Toroczkai-Wigand Ede
Hajdonába régös-régön...
1917 Bp. Táltos66. árverés / 582.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
67388
(10)p.+16t.+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben, gerincén apró sérüléssel. A kiadói borító bekötve.