Török János
--- publicistikai és nemzetgazdasági dolgozatai
1858 Pest Ráth Mór128. árverés / 415.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
83417
XVI+543+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.