Török Sophie
Hintz tanársegéd úr. Regény.
1934 Bp. Káldor159. árverés / 93.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
102201
Márai Sándornak szeretettel Török Sophie.
Inscribed by the author. Worn, original cloth.
177p. Első kiadás. A címlapon ajánlással:
Erősen kopottas, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán felragasztott, rajzos borítóval.