Törs Kálmán
Margit-sziget
1872 Pest Athenaeum65. árverés / 570.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
66515
(2)+137+(3)p.+1 lev. errata +1 kihalt. térk.(színes) Lapszámozáson belül számos illusztrációval.
Viseletes, préselt és aranyozott, korabeli vászonkötésben.