Tóth Béla
A magyar anekdotakincs. Gyüjtötte és magyarázza ---. I-VI. kötet.
Bp. Singer és Wolfner64. árverés / 583.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
68270
(4)+399+(1)p.; 384p.; (4)+398+(2)p.; 388p.; 375p.; (4)+376+(4)p. Mühlbeck Károly rajzaival gazdagon illusztrálva.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel. Szüry: 4674.