Tóth Béla
Bp., Singer és Wolfner (2)+399+(1)p.; 384p.; (4)+398p.; (4)+384p.; (4)+371p.; (4)+376+(4)p. Mühlbeck Károly rajzaival gazdagon illusztrálva. Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel. Szüry: 4674.
75. árverés / 278.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Leütési ár: 9 000 Ft
A magyar anekdotakincs. Gyüjtötte és magyarázza ---. I-VI. kötet.