Tóth Kálmán
A Honvédmenház könyve. Szerkesztette ---.
1870 Pesten Athenaeum73. árverés / 340.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
66708
322+(1)p.
Sérült gerincű, kiadói félvászon-kötésben.