Tóth Kálmán
--- összes költeményei. I-II. kötet [egybekötve]. A költő arczképével.
1860 Pest Heckenast63. árverés / 393.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
62064
1t.+X+284+X+(2)+315p.
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel. Szüry: 4714.