Trócsányi Zoltán
A XVIII. század magyar nyomtatványainak meghatározása
1938 Bp. K. M. Egy. Ny97. árverés / 220.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
74634
88p. Rédey Tivadarnak dedikált példány. (Az OSzK kiadványai. VI.)
Enyhén sérült, gyűrött, kiadói papírborítóban.