Tutsek Anna
Katóka szakácskönyve. Második kiadás.
Bp. Singer és Wolfner106. árverés / 138.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 200 FtAzonosító
77180
191+(1)p.
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Éliás -- Szántó: 0