Ugró Gyula, dr.
Ujpest 1831-1930.
1932 Bp M.V.M. Kiadóhi.65. árverés / 574.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
62084
532p.+9t. (kétold.) Magyar városok monografiája. XI.)
Enyhén viseltes, aranyozott, kiadói vászonkötésben.