Ujházy László
1898 Nagy-Kikindán, Gajin és Milenkovits ny 138+(1)p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
128. árverés / 417.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 4 600 Ft
Márczius idusa előtt. Töredékek a magyar nemzet multjából.