Unio. Zsebkönyv. Szerkeszti Urházy. 1848.
Kolozsvártt Barráné -- Stein80. árverés / 318.
59664
1t. (Teleki Domokos rézmetszetű címképe)+IV+(2)+420p.
Díszesen aranyozott gerincű, XIX. század végi félbőr-kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szép példány. Poss.: Glitzke Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. Szüry: 4793.