Urambátyám. VII. kötet. 1-51. szám.
1892 Bp. (Franklin.)76. árverés / 293.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
68486
Az évfolyam utolsó száma hiányzik.
609+(3)p. Szövegközti rajzokkal.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Lakatos: 4259.