Urházy György
Keleti képek
1854 Pest Emich Gusztáv ny93. árverés / 261.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
73681
(8)+214p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.