A mű címe Üstökös. XXIII. évfolyam. 1880 (Bp.), (Athenaeum.) 624p. Gazdagon illusztrált. Sérült gerincű, kopottas, aranyozott, korabeli vászonkötésben. Lakatos: 4293. 78. árverés / 123. Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 Ft Kedvencekhez ad