Vachott Sándorné
Margit. Regény. Négy könyvben.
1857 Pest Emich63. árverés / 398.
62088
(2)+104+89+93+82p. Gyulai Pálnak dedikált példány. Szász Károly bejegyzésével.
Korabeli, aranyozott gerincű, vaknyomásos vászonkötésben. Viseltes példány. Szüry: 743.