(Vachott) Vahot Sándor
--- összes költeményei. Kiadta Vahot Imre.
1856 Pesten Gyurián122. árverés / 457.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
81108
VIII+200+(4)p. Első kiadás.
Boldog Lajos pesti könyvkötő által készített, díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Poss.: Glitzke Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. Szüry: 4813.