Vadász- és halászsport 1942. Szerkesztették: József Ákos és József Lajos.
1942 Bp. (Kolozsvár) Dr. Vajna és Bokor (Minerva R. T.)154. árverés / 478.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
100230
Slightly worn, original cloth.
236p.+6t. Szövegközti képekkel.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.