Vadász- és Versenylap egyszersmind az Országos Lótenyésztés Lapja. XXVII. évfolyam.
1883 Bp. (Wilckens és Waidl ny.)95. árverés / 351.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
73910
486+(2)p.
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben.