Vadász-Lap. Szerk.: Sugár Károly. XXXV. évf.
1914 Bp. (Pallas ny.)93. árverés / 317.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
73547
4+484p. Gazdagon illusztrált. Példányunkban 42 levél másolattal pótolva.
Enyhén sérült, korabeli félvászon-kötésben Poss.: Dr. Czvalinga István könyvjegyével.