Vadnai Károly
Elmúlt idők. Emlékezések.
1886 Bp. Athenaeum108. árverés / 91.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
77432
254+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. Az utolsó levélen ceruzás firkálással. Szüry: 4821.