Vahot Imre
A honvéd őrangyala. Regényes korrajz.
1850 Pesten Geibel Ármin116. árverés / 107.
59673
Ritka.
VIII+(2)+193p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 4802.