Vajda János
Dal és beszély. Ujabb lyrai költemények. Ábel és Aranka.
1884 Bp. Franklin124. árverés / 446.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
82217
92+(1)p. Lapszámozáson belül a költő arcképével és Jankó János 3 egészoldalas rajzával. Első kiadás.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szüry: 4833.