Vajda János
1884 Bp., Franklin 92+(1)p. Lapszámozáson belül a költő arcképével és Jankó János 3 egészoldalas rajzával. Első kiadás. Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szüry: 4833.
124. árverés / 446.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
Dal és beszély. Ujabb lyrai költemények. Ábel és Aranka.