Vajda János
Kisebb költemények. Kiadja a Kisfaludy-Társaság.
1872 Pest Athenaeum154. árverés / 482.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
99993
Gilt, contemporary cloth.
(2)+250p. Első kiadás.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.