Vajda János
Költemények
1856 Pest Emich64. árverés / 608.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
62789
1t.+145+(4)p. Első kiadás.
Az eredeti felhasználásával készült vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel. Szüry: 4841.