Szerző [Vajda János] Quintus Hitágazatok 1878 Bp. Athenaeum ny 89. árverés / 284. Azonosító 72709 Elékötve: Alkotmány vagy absolutismus? Irta Egyik a sok közül. Bp., 1878. Athenaeum ny. 14p. Hozzákötve: (Joób Lajos): Szövetség Bp., (1878.) Grimm és Horovicz. 28p. 47p. Politikai röpirat. Enyhén sérült, korabeli félvászon-kötésben.