Vajda Péter
Tárcsai Bende. Román. I-III. kötet [egybekötve].
1837 Pesten Heckenast Gusztáv95. árverés / 352.
59736
(2)+224+(4)+216+(2)+208p.
XX. századi félvászon-kötésben. Az egyik kötet eredeti borítója bekötve. Szüry: 4866. Poss.: Dr. Kozocsa Sándor könyvjegyével.