Vámbéry Ármin
Küzdelmeim
1905 Bp. Franklin116. árverés / 376.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
79486
VII+516+(1)p.+7t.+5 mell. (hasonmások, 3 kihajt.)
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben.