Vámbéry Ármin
A magyarság keletkezése és gyarapodása
1895 Bp. Franklin132. árverés / 542.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
92028
Contemporary cloth, spine gilt.
408p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.