Vámbéry Ármin
Nyugot kulturája Keleten
1906 Bp. MTA156. árverés / 489.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101163
Original cloth. Spine gilt.
VIII+423p. (Az MTA könyvkiadó vállalata. Új folyam, LXVII.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.