Vámbéry Ármin
Nyugot kulturája Keleten
1906 Bp. MTAElső nap, 148. árverés / 484.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
97975
Original cloth. Spine gilt, restored.
VIII+423p. (MTA Könyvk. Váll. Új folyam, LXVII. kötet.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. A gerincen apró javítással.