(Vámbéry) Vámbéri Ármin
A hunnok és avarok nemzetisége
1881 Bp. MTA124. árverés / 447.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
81677
33p. (Értekezések a nyelv- és szép tudományok köréből. IX. kötet. IV. sz.)
Enyhén sérült gerincű, kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.