Váncza Mihály
Körútazás a világűrben. Regény.
1903 Bp. (Pritz Ármin ny.)156. árverés / 490.
Kikiáltási ár: 1 000 FtAzonosító
101466
Original cloth. Richly gilt.
(4)+166+(2)p. Szövegközti képekkel.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.