Varga Nándor Lajos
Adattár a magyar művészi grafikához. Rézkarcolók 1900-1936.
1937 Bp. (O. M. Kir. Képzőműv. Főisk.)135. árverés / 36.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
92813
Hozzá: Adattár a magyar metszőművészethez. II-ik kötet. Fametszők és rézkarcolók munkasora 1891-1944. Bp., 1945. Magyar Képzőművészeti Főiskola Grafikai Osztálya. V+149+(2)p. Számozott (59./99) példány.
Original half cloth and paper.
IV+375+(1)p. 100 példányban készült.
Az első mű kiadói félvászon-kötésben, a második eredeti papírborítóban.