Várkonyi Nándor
1942 Bp., Szukits 579+(1)p. Dedikált példány. Sérült gerincű, kiadói félvászon-kötésben.
75. árverés / 288.
Az újabb magyar irodalom 1880-1940
Hozzá: A kiadónak a könyv megjelenését hirdető "előzetes jelentése" (8)p.