Várossy Gyula
Lélekvidámitó. Humoros elbeszélések. Fehér István rajzaival.
1901 Bp. Rózsa K. és Neje ny78. árverés / 124.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
69537
228+(1)p. Szövegközti rajzokkal.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.