Vas István
Kettős örvény
(Bp.) Franklin75. árverés / 289.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
62121
216p. Dedikált példány.
Kiadói félvászon-kötésben, sérült védőborítóban.