Vaszary Kolos
1883 Győrött, Gross és Társa (4)+272p. Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.
128. árverés / 461.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
Adatok az 1825-ki országgyülés történetéhez. Közli: ---.