Vaszary Kolos
Adatok az 1825-ki országgyülés történetéhez. Közli: ---.
1883 Győrött Gross és Társa78. árverés / 325.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
69319
(4)+311+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.