Vay Béla, báró
Az én régi pénzeim
1902 Alsó-Zsolca (Franklin ny.)118. árverés / 323.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
80096
246p.
Enyhén kopottas, foltos, díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Az első kötéstáblán festett címerrel. Aranymetszéssel díszítve. Egy levél alsó részét levágták, szöveghiány nincs.