Vay Béla, báró
Az én régi pénzeim
1902 Alsó-Zsolca (Franklin ny.)97. árverés / 337.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
74445
246p.
Enyhén kopottas, foltos, díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Az első kötéstáblán festett címerrel.