Vay Péter, gróf
1906 Bp., Franklin 1t.+465+(1)p.+66t. (16 színes)+1 színes mell. Szövegközti képekkel. Kopottas, kiadói vászonkötésben.
64. árverés / 616.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 3 000 Ft
Kelet császárai és császárságai