(Vay Sarolta) Vay Sándor, gróf
A mikor még póstakocsin jártak
1909 Bp. Orsz Monografia Társ64. árverés / 617.
Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 1 100 FtAzonosító
62687
198+(1)p.+15t. (felragasztott képek) (--- munkái. II. kötet.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, gerincén apró sérüléssel.