Vectigal Regium Reformatum
1711 Tyrnaviae Typis Academicis98. árverés / 71.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft Leütési ár: 240 000 FtAzonosító
74718
Magyarországi törvényes árszabás, valamint a harmincaddal kapcsolatos visszaélések ellen hozott rendeletek. Első alkalommal Bécsben jelent meg 1656-ban.
(81)p.
Díszesen aranyozott, korabeli bőrkötésben. A kötéstáblák közepét aranyozott magyar címer ékesíti. A gerincen apró sérüléssel, ettől eltekintve gyönyörű példány. Richly gilt contemporary leather, spine slightly damaged. RMK II 2431.