Venetianer Lajos, dr.
1901 Bp., (Franklin ny.) 575p. (Az IMIT kiadványai. XVI.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
87. árverés / 173.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 12 000 Ft
A zsidóság szervezete az európai államokban