Venetianer Lajos, dr.
A zsidóság szervezete az európai államokban
1901 Bp. (Franklin ny.)87. árverés / 173.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
72286
575p. (Az IMIT kiadványai. XVI.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.