Veress Sándor
A magyar emigratio a Keleten. I-II. kötet.
1878 Bp. Athenaeum63. árverés / 411.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
68040
348+IVp.; 451+(1)+VIp.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben.