Verne, (Jules) Gyula
Az Orinocon fölfelé. Regény. Forditotta Gaal Mózes.
1899 Bp. Franklin73. árverés / 361.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
66616
270+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával.
Festett, aranyozott, szürke, kiadói vászonkötésben.