Vértesi Károly
Az éjféli nap országában. Svédország. Utirajzok.
1904 Bp. Szilágyi Béla85. árverés / 382.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
71454
215p.+17t. (színes fényképek)
Kopottas, enyhén vetemedett, kiadói vászonkötésben.